MADO-MEDIA to firma, która oferuje przenośne systemy modułowe. Systemy te można dowolnie zestawiać, dzięki czemu doskonale prezentują się na targach, konferencjach i szkoleniach. Od wielu lat MADO-MEDIA tworzy oryginalne projekty stoisk targowych oraz wciąż udoskonala swoje pomysły. Systemy zabudowy stoisk targowych ciągle się rozwijają i mogą sprostać nawet najśmielszym pomysłom projektantów.

Wszelkie nowości wystawiennicze, takie jak: tkaniny czy pleksiglass chętnie są asymilowane przez system. Krótko mówiąc, jeśli masz za zadanie zabudować powierzchnię w sposób niestandardowy - zamów u nas projekt stoiska targowego, prześlij założenia, a my przygotujemy ofertę na miarę wspólnych możliwości w dowolnym miejscu na świecie.

Nasza praca zaowocowała wieloma udanymi projektami i realizacjami w Europie. Zajmujemy się również budową wysp handlowych.
Posiadamy pracownię projektową, plastyczną i właściwe rozwiązania logistyczne, aby dotrzeć do każdego miejsca, w którym odbywają się targi, wystawy, szkolenia, czy konferencje. Dzięki temu projektowanie i budowa stoisk targowych odbywa się sprawnie i w pełni profesjonalnie.
Nasze stoiska targowe zostały docenione na prestiżowych imprezach w Polsce i w Europie. Poza firmami polskimi współpracujemy z klientami z Indii, Turcji, Chin, Izraela, Singapuru, Pakistanu, USA, Meksyku, Japonii.

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty! Zapraszamy do współpracy.
Zespół MADO-MEDIA
DANE FIRMY
MADO-MEDIA Sp. z o.o.
ul. Powstańców Warszawy 75
Pruszcz Gdański 83-000, Polska
NIP: 583-27-99-134
REGON: 192764197
KRS: 121494 • Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał Zakładowy 50.000,00 zł - opłacony w całości

TARGI KRAJOWE I ZAGRANICZNE
Kierownik działu stoisk targowych
Katarzyna Miąskowska
tel.kom.: +48 507088264
e-mail: kasia@madomedia.pl

Project manager
Jacek Brzozowski
tel. +48 504 062 584
exhibitions@madomedia.com.pl

Formularz kontaktowy